1
1

אינטל

כחלק ממגמה גלובלית של שימוש אינטואיטיבי במוצרים גם אינטל מבססת את מעמדה כחברה מובילה המייצרת פלטפורמה לאינסוף שימושים אפשריים במצלמות התלת מימד  

 

הReal Sense היא אחת מכמה מצלמות בסדרה שעיצבנו ותכננו עבור אינטל בשנים האחרונות. בדומה לתהליכי עיצוב ופיתוח מוצרי אלקטרוניקה דומים גם בפרויקט זה השקענו אנרגיה רבה במזעור המוצר. מזעור זה כרוך בהתמודדות עם אתגרים כמו זיווד תכן קיים ופיזור חום המופץ על ידי התכן האלקטרוני, וזאת תוך עמידה בתקנים הנדרשים למגע יד של משתמש הקצה.

עד חשיפת המצלמה של אינטל הסתפקו ענקיות טכנולוגיה כגון סוני באפשרות לזהות תנועות גוף על ידי המצלמה. אינטל לא הסתפקו בזה וכבר בוורסיה הראשונה שעיצבנו עבורם הייתה המצלמה מדויקת ורגישה יותר עם יכולת לזהות מחוות פנים לדוגמה. החל בשלב הקונספטים הראשוניים, דרך תכנון המוצר לאבטיפוס וכלה בתכנון הנדסי מלא ותיק מוצר לייצור סדרתי שמנו דגש על הרכבה נכונה ופשוטה של המוצר. הנראות הלא מתחנפת של המצלמה היא תוצר של אפיון מקיף שערכנו ביחד עם הצוות של אינטל. נראות זו שואפת לשדר ערכים של מכשיר טכנולוגי מתקדם, מקצועי, אמין ועכשווי.

מצלמת תלת ממד היא מצלמה המסוגלת למפות ממדים, מרחקים ונפחים של עצמים במרחב אותו היא מצלמת. היכולת להתמצא במרחב התלת ממדי מתאפשרת על ידי שילוב של שתי עדשות או יותר, ובמקרים מסוימים גם מד מרחק. מצלמת תלת ממד, קרויה גם בשם "מצלמת עומק", מהווה פלטפורמה פורייה וחשובה המאפשרת פיתוח טכנולוגיות, ממשקים ומוצרים במגוון רחב של תחומים. תחום הגיימינג הוא אחד הראשונים לאמץ את הטכנולוגיה, אליו הצטרפו בזריזות עולמות התעשייה, רובוטיקה, ביטחון, רכב, חקלאות ועוד. תחום נוסף הוא תחום הרפואה בו יש מרוץ פיתוח של מגוון מכשירים רפואיים, לא חודרניים וחודרניים, לניתוחים ופרוצדורות מורכבות לדוגמה.

תוך הבנת הפוטנציאל האדיר וכחלק ממגמה טבעית של ממשקים אינטואיטיביים והתפתחות טכנולוגית גם אינטל שואפת לבסס את מעמדה כחברה מובילה בתחום. מצלמת תלת הממד של אינטל- הReal Sense משלבת מצלמת דו-ממד סטנדרטית, מצלמת אינפרה אדום ומקרן לייזר למדידת מרחק.