1
1

עגלת קניות חכמה

הAIC מזהה מוצרים על ידי עיבוד תמונה וכך מייצרת למשתמש חווית קנייה שלמה שבסופה אין צורך לעמוד בתור לתשלום – Frictionless Checkout

 

עגלת סופר נמצאת בסביבה של תנאים קיצוניים, גשם, ושמש, התנגשויות בעגלה אחרת או במדפים, תנאים אלה דורשים שימת לב ופתרונות שמתבטאים במבנה ובחומר נכונים, הן לפיילוט שנערך עם עשרות עגלות, והן בייצור הסדרתי. בתהליך הפיתוח במוצרים מסוג זה נדרשת השקעה גדולה של אנרגיה באינטגרציה של התכן האלקטרוני למכאניקה על מנת להגיע לתוצר סופי מדויק ומהודק, כזה שנותן פתרון לכבילה, איוורור, ופרטים נוספים. התכן האלקטרוני כולל מצלמות מסוגים שונים, מעבדים, סוללות ועוד, להם תכננו זיווד אטום לגשם ועמיד בקרינת UV. הנחייה בסיסית במכלול ההנחיות שקיבלנו היא שימור נפח עגלה מקסימלי תוך שמירה על האפשרות להכניס את העגלות אחת בשנייה, וכל זה בעמדת טעינה ייעודית.

עולם הקמעונאות ממציא את עצמו מחדש כל הזמן, טרנדים משנים את חוויית הקנייה ומכריחים את הקמעונאים לבחון מחדש את האסטרטגיה והתשתית שלהם. טכנולוגיות חדשות מניעות את המגמה הזאת עם שימוש גובר בתוכנה ובינה מלאכותית במבנה החנות, אופן הרכישה, התשלום, והניהול. עגלת הקניות של טראקספוינט, הAIC מחזירה את חווית הקנייה אונליין חזרה לחנות הפיזית. הAIC , מבוססת בינה מלאכותית, מצוידת בחיישנים ומצלמות היא מזהה את המוצרים על ידי עיבוד התמונה וכך מייצרת למשתמש חווית קנייה שלמה שבסופה אין צורך לעמוד בתור לתשלום – Frictionless Checkout.