1
1

טרקספוינט CHECXiN

הCHECXiN משלימה את עגלת הקניות החכמה שתכננו עבור טרקספוינט, יחד הן מעניקות לקמעונאי ערך רב על ידי איסוף מידע אודות המשתמש בזמן אמת, התנהגותו והעדפותיו, וכך תורמת בהגדלת מכירות בעזרת קמפיינים מבוססי מידע  

 

הCHECXIN, מערכת לניהול עגלות קניות, מעודדת את המשתמש להחזיר את העגלה בתום השימוש בעזרת חיזוקים חיוביים כמו הנחות על מוצרים, קבלת נקודות ותמריצים מותאמים אישית. המערכת משלימה את עגלת הקניות החכמה שתכננו עבור טרקספוינט, יחד הן מעניקות לקמעונאי ערך רב על ידי איסוף מידע אודות המשתמש בזמן אמת, התנהגותו והעדפותיו, וכך תורמת בהגדלת מכירות בעזרת קמפיינים מבוססי מידע. את התכן האלקטרוני של המערכת זיוודנו במארז מתכת רובסטי, עמיד בוונדליזם ואטום למים, שירות שכלל עיצוב, תכנון לייצור, הכנת תיק מוצר וליווי מלא של הייצור שנעשה בחו"ל.
אז מדוע מתכת ולא פלסטיק? כמו בעולם הפלסטיק גם תחום המתכת מורכב מטכנולוגיות שונות, ביניהן לחצנות, כבישה, עיבוד שבבי, והנפוצות במוצרים דומים לעמדה זו – חיתוך לייזר וכיפוף.

ההחלטה לייצר את המערכת בחיתוך לייזר וכיפוף מתבססת על מספר שיקולים: ממדיה, סביבת השימוש אשר דורשת עמידות לתנאי מזג אוויר קשים וונדליזם, והשיקול האחרון הוא כדאיות כלכלית אשר נהנית מהעובדה שטכנולוגיות אלה בדרך כלל אינן דורשות ייצור יקר של "כלים" ייעודיים – טולינג. 

כאשר ביחד עם התכנון לייצור בחיתוך לייזר וכיפוף משולב גם אספקט של אסתטיקה נדרשת גישה יצירתית בגלל המגבלות הטכניות. היכרות מעמיקה של מגבלות אלה ביחד עם היתרונות והכלים העומדים לרשותנו (מגוון של קשיחים, ניטים, רובוטיקה ומיכון וכו) מאפשרת לנו "לתכנן לייצור", "לתכנן למחיר עלות", ולא פחות חשוב – לשלב אסתטיקה. כמו בעולם הפלסטיק גם פה זהו יתרון וערך מוסף: תכנון ועיצוב תחת קורת גג אחת ולא תהליך מסורבל של העברות קבצים ומידע הלוך ושוב בין משרד ההנדסה למשרד העיצוב.