ליפטלייט

יחד עם חברת "ליפטלייט" סטודיו-למה פיתח מכשיר ביתי זעיר להעלמת קמטים. עיצוב המכשיר מתאפיין בקווים הנקיים והמינימליסטיים המוכרים בשוק הקוסמטיקה.

 

ליפטלייט היא חברה בינלאומית צעירה המשווקת מכשירים ופתרונות חכמים לתעשיית הקוסמטיקה. צוות השיווק של ליפטלייט פנה אלינו על סמך הניסיון שלנו בעיצוב מוצרים בתעשייה זו, וביקש שנעזור לו עם עיצוב מוצר שיחזק את המותג. בעבודות מסוג זה בנוסף לעיצוב התעשייתי על מרכיביו אנחנו מבינים כי עלינו לצקת ערכים נוספים על מנת לקבל מהות חזקה. השאיפה שלנו כסטודיו לעיצוב תעשייתי היא לא לתת צורה למוצר אותו אנחנו מפתחים אלא להעביר חווייה בעלת משמעות אשר תתמוך בערכי הליבה של המוצר והחברה וכך עשינו בפרויקט ליפטלייט. המוצר מטפל בקמטים באיזור הפנים ומיועד לשימוש ביתי. בנוסף למכשיר העיקרי פיתחנו עבור ליפטלייט אביזר חד פעמי המופיע בכמה מידות ומשמש כעזר משלים, תפקידו למתוח מעט את פני העור באיזור המטופל. לאחר בחינת מודלים גושניים רבים הוחלט כי אופן אחיזת המוצר יהיה דומה לאחיזת מרבית מכונות הגילוח החשמליות.

המוצר מתאפיין בקווים נקיים ומינימליסטיים, הצורה הכללית מקבלת "חיזוק" אסטטי על ידי קווי החיבור שבין קליפות המוצר. קווי חיבור אלה נקראים "פארטינג-ליין" ומבטאים את איזור החיבור בין הקליפות. ברוב המקרים המעצב התעשייתי עושה מאמץ להצניע אותם אך במקרה זה עשינו בדיוק להפך. בנוסף לצבע הלבן השולט הוספנו נגיעה של טבעת כרום באיזור הכפתורים ובאיזורים נוספים במוצר. המוצר מכיל סוללה נטענת ומגיע עם תושבת הטענה כחלק מהסט, התושבת קיבלה את אותם הצבעוניות והגימור של המוצר לקבלת מראה אחיד. האביזר החד פעמי שתכננו כחלק מהפרויקט מוזרק מחומר שקוף ובעל גמישות כדי לקיים את הציר האינטגרלי שתכננו. בשל העובדה שהאביזר מוצמד לפנים עיצבנו את האביזר בקווים עגלגליים וללא פינות חדות, לא מחשש שיחתוך חלילה את העור אלא כדי שיבטל כל סיכוי לחשש או מחשבה של המשתמש על אפשרות כזאת.