קאונטווייז

בחסות השוק הגלובלי פנתה אלינו חברת קאונטווייז האמריקאית לקבלת שירותי תכנון ועיצוב  למוצר הדגל של החברה, בנוסף לעלויות פיתוח מקומיים קיבלו קאונטווייז ערך מוסף- פיקוח וליווי מלאים של סטודיו-למה במפעלי הייצור בישראל.

 

קאונטווייז היא חברה אמריקאית מובילה בפתרונות של ספירת אנשים בעסקים קמעוניים. הטכנולוגיה שפיתחה קאונטווייז עוזרת לעסקים להגדיל את רווחיות העסק ויעילות הצוות על ידי ניתוח נתונים של תנועת לקוחות בעסק, זיהוי צווארי בקבוק במתן שירות לקוחות וניהול מידע.
גם בפרויקט זה נדרשנו להביא את המוצר משלב האיפיון ועד למוצר המוגמר, כלומר לבצע את מכלול ההתמחויות שלנו כסטודיו לעיצוב תעשייתי. האתגר הגדול בתהליך המשותף עם קאונטווייז היה המירוץ נגד הזמן. לרשותינו משלב איפיון המוצר ועד אבטיפוס מוגמר הקצתה החברה זמן קצר של כמה שבועות בודדים. בתקופה זו היה עלינו לסיים איפיון מוצר זריז, לקבל מהלקוח את כל הרכיבים שהזיווד יכיל ולעצב ולהגיש קונספטים לבחירת הלקוח על בסיס הדמיות תלת מימד פוטוריאליסטיות. עם קבלת אישור הלקוח סיימנו תכנון הנדסי לאבטיפוס אותו שלחנו במהרה למשרדי החברה בפלורידה. 

לצערנו לחץ הזמנים לא הסתיים בשלב האבטיפוס אלא ליווה אותנו הלאה בתכנון ההנדסי לייצור הסידרתי והכנת תיק המוצר.
עיצוב המוצר מתאפיין בקווים נקיים ועכשוויים. לבקשת הלקוח לוגו החברה קיבל נדל"ן אסטרטגי ומוצג בגאון בשטחו העליון של המוצר. מבחינת ייצור והרכבה המוצר הוא מוצר יחסית פשוט- זיווד המוצר מורכב משתי קליפות בלבד, בקדמת המוצר נמצא מסך המחופה על ידי פאנל שנקרא "לקסאן". פאנל הלקסאן הוא פאנל דו-מימדי חכם שניתן לעצב ולהגיע בקלות למראה יפה ולממשק משתמש נוח. במוצר זה ניצלנו את אחת האיכויות המעניינות של הלקסאן ותכננו את כפתורי השליטה המוצר בפאנל עצמו.
המוצר מוזרק בישראל ונמכר ברחבי העולם כחלק ממערכת הכוללת את האפליקציות שפיתחה החברה. בין לקוחות קאונטווייז ניתן למצוא את "אמריקן איירליינס", M&H, קוויקסילבר ועוד.