1
1

מוגו סינמה

מוגו סינמה הוא מכשיר לביש המעניק חווית צפייה תלת מימדית לכל תוכן קיים בסמארטפון

 

המכשיר מכיל זוג עדשות ייחודיות המאפשרות צפייה ממוקדת ויוצרות את תחושת העומק בזכות תכנון אופטי מדויק. תכנון ועיצוב המוצר מאופיינים בין היתר בשלוש דרישות שתורמות למורכבות הפרויקט:

המוצר מתקפל: אתגר הנדסי מורכב שכולל תכנון מדויק של פלסטיקה עדינה. בנוסף לאיכות ההזרקה והמוצר נדרש הקיפול להיות אינטואיטיבי למשתמש – כלומר יש כאן "מוקש" גדול שצריך לתת לו מענה בהקשר של ממשק המשתמש.

המוצר אוניברסלי: נדרש להתאים לכל סוגי הסמרטפונים בשוק ולא להכיל סמרטפון מוגדר שצורתו ומידותיו ידועות מראש כמו מרבית משקפי ה-VR הקיימים.

המוצר לביש: צריך להתאים לצורות וגדלים שונים של ראשים ולהיות ארגונומי. הממשק עם הפנים צריך להיות נוח ונעים למגע, קל לניקוי אך כזה שלא יגרום להזעה.

בנוסף לתכנון הפלסטיקה הקשיחה כלל תהליך הפיתוח תכנון חלקי סיליקון – גם לאחיזת הסמרטפון וגם לוילון העליון והתחתון שמחשיכים את החלל הפנימי. סיליקון או פוליאוריטן ביציקה בשילוב נכון עם פלסטיקה קשיחה עשויים להוסיף ערך אסטטי ופונקציונלי גדול. לפלסטומרים יש היכולת לתת טקסטורות שלא ניתן לקבל מפלסטיק קשיח, במקרים רבים אפשר לתת איתם נגיעות צבע עדינות שמקפיצות את המוצר משמעותית, בדיוק כמו במקרה של מוגו.