טופסייט אופטיקס

טופסייט-אופטיקס מפתחת משקפיים טלסקופיות ייחודיות ללקויי ראייה. העיצוב הסולידי שמסתיר בטבעיות  את המערכת האופטית חוסך את תחושת המבוכה שבשימוש במשקפיים הטלסקופיות הקיימות בשוק

 

משקפי הראייה המיועדים לאנשים הסובלים מניוון מקולרים לא מתאימים לשימוש יומיומי, הם מסורבלים, כבדים ולא יפים. הטיפול בתופעה מוגבל ואינו מהווה אלטרנטיבה טובה. שני גורמים אלה הביאו את חברת טופסייט להתעמת עם האתגר- תוך שילוב של ניסיון קליני עם עיצוב חדשני של עדשות מתקבל סוג חדש של משקפיים טלסקופיים ללקויי ראייה.  שילוב המערכת האופטית בתצורתה הרגילה של המשקפיים מורכב ומאתגר- מידות המשקפיים מוגבלות והמערכת האופטית גדולה יחסית.

אתגר ארגונומי נוסף הוא הצורך לשמור על איזון המשקפיים, איזון זה מופר על ידי משקלם החריג של הרכיבים האופטיים. כתמיד השאיפה לשמר את הקו הצורני על מנת להשיג את החזון העיצובי היא ערך ליבה שליווה אותנו לכל אורך התהליך למרות המגבלות הרבות, במקרה זה – עיצוב שמרני שפונה לקהל מבוגר, נשים וגברים. ייחודם של המשקפיים מתבטא בזום משמעותי של X2.4 , פוקוס מתכוונן ועיצוב סולידי שחוסך את תחושת המבוכה המהווה גורם מרכזי לחוסר השימוש במשקפיים הטלסקופיות הקיימות בשוק. נעשה בשיתוף עם דביר.